Sağlam Uluslararası Taşımacılık

GÜVENLE TAŞIMANIN ADRESİ

HIZLI & GÜVENLİ TAŞIMACILIK

DÜNYA STANDARTLARINDA LOJİSTİK

YETKİLİ SERVİS HİZMETİMİZ

Sağlam Motorlu Araçlar & Taşımacılık LTD. ŞTİ. olarak, 30 yılın verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla Volvo başta olmak üzere birçok farklı markanın periyodik bakım ve onarımlarını tesislerimizde yapıyoruz.

DEVAMINI OKUYUN

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Sağlam, uluslararası taşımacılıkta güçlü altyapısı ile birçok Avrupa ve Orta Asya ülkelerine en iyi şekilde hizmet vermekte ve sektöründe lider bir taşımacı olarak bugün müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

DEVAMINI OKUYUN

FİLOMUZ

Sağlam Uluslararası Taşımacılık LTD. ŞTİ. olarak, şirket filomuzda başta Volvo Trucks olmak üzere güvenli ve son teknolojiyle donatılmış modern çekiciler bulundurmakta ve güvenli, kaliteli hizmet sunmaktayız.

DEVAMINI OKUYUN

NEDEN SAĞLAM TAŞIMACILIK? Taşımacılık ortağı olarak bizi seçmeniz için bazı nedenler

TÜRKİYE'DE & DÜNYADA SAĞLAM

Firmamız Türkiye'den Avrupanın bir çok yerine ve Avrupadan Türkiye'nin her yerine geniş araç yelpazesi ile her yüke ve ihtiyaca uygun, yükün ve ihtiyacın gerektirdiği donanıma sahip filosu ile sağlam ve istikrarlı bir grafik çizerek dünya çapında tercih edilen, başarılı ve güvenilir bir marka haline gelmiş ve etki alanını dünya geneline yaymıştır. Özellikle taşıdığı ürünlerin önemi ve hassasiyeti nedeni ile tüm filosunu gerekli donanıma ulaştırmış ve yine aynı şekilde bünyesindeki personeli de işinde uzman ve yine gerekli donanıma sahip kişi ve kişilerden seçerek oluşturmuştur. Değişen ve gelişen dünya şartlarına göre de yine belirli aralıklarla tüm personelinin eğitim almasını sağlayarak her zaman bilgilerini canlı ve taze tutmak konusunda gerekli hassasiyet ve önemi göstermektedir.

TEKNOLOJİ & SAĞLAM

Teknolojinin sunduğu gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaya koyan Sağlam, müşterilerinin her türlü istek ve taleplerini dikkatle değerlendirmeleri ve onlara layık oldukları değeri verecek şekilde hizmet sunmaları için eğitilir. Firmamız filosundaki her araç Arvento araç takip sistemi ile uydudan anlık olarak takip edilmekte olup, yine aynı sistem aracılığı ile anlık ısı takibi yapılmakta, istenen an konum ve ısı raporu alınabilmektedir. Firma bünyesindeki tüm veriler Winnakplus nakliye yazılımına işlenmekte ve takibi aynı yazılım üzerinden yapılmaktır. Gelen tüm veri ve evraklar ilgili yazılımda ilgili poziyonun içine işlenmekte ve eklenmektedir. Böylece ihtiyaç anında en hızlı ve kısa sürede ilgili veriye ulaşılmakta olup müşteriye hızlı geri dönüş yapılmaktadır.

ÇEVRE & SAĞLAM

Çevreye duyarlı bakış açısıyla taşıma taleplerini en kısa ve en verimli rotayı kullanarak belirlemektedir. Şirket bünyesindeki tüm personel ve sürücülerine verilen eğitimlerle çevresel faktörlere saygı düzeyini yükseltmektedir. Taşımacılık gibi evrak yoğunluğunun çok fazla olduğu bir sektörde kağıtsız süreç takibi yapan sayılı firmalardan biridir. Tüm evrak takibi dijital yollarla yapılmakta olup ilgili nakliye yazılımına işlenmekte ve evraklar yazdırılmamaktadır. Tüm bunların yanında filosundaki tüm araçları çevreye duyarlı Euro 5 ve Euro 6 motorlara sahip araçlardan oluşmaktadır. Modern araç alanında uzman kadrosu ile müşterisine hızlı, verimli ve kaliteli taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

YENİLİK & SAĞLAM

Sağlam kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansıyla, geniş hizmet yelpazesiyle ve frigofrik sektöründeki ihtiyaç ve beklentileri karşılayan üstün kaliteli yaklaşımıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketler arasındaki yerini daha ilk yıllarından itibaren almış ve frigofrik sektörünün en büyük çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir. Sağlam olarak yeniliği, ölçülebilir ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedef alarak ISO-9001, ISO-39001 ve GDP (Good Distribution Practice) belgeleriyle hizmet prosesini üstün kaliteli hizmet anlayışı ile yapmaktadır. Büyüme hedefleri içinde Türkiye çapındaki büyümesini daha da güçlendirmek ve yeterliliğini arttırmak adına 2005 yılında İstanbul şubesi faaliyete başlamıştır.

Sağlam Taşımacılık ile güvenli ve hızlı bir hizmet için...

Sağlam, Sağtaş Uluslararası Taşımacılık'ın tescilli bir markasıdır.
Sağlam Uluslararası Taşımacılık LTD. ŞTİ. | Tüm hakları saklıdır | Developed by LogiseWeb