Kurumsal Şirket Profilimiz.

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Sağlam, 12/05/1988 tarihinde Türkiye'de frigofrik konusunda kurumsal firma olmaması, bu nedenle bir çok ürünün ihraç ve ithal edilememesi nedeni ile sektördeki profesyonel boşluğu gidermek için %100 yerli sermaye ile Antakya'lı SAĞ ailesinin fertleri tarafından Antakya/Hatay'da kurulmuştur.

Firmamız frigofrik taşımada uluslararası taşımacılık olarak sektöre girmesine rağmen, ileriki dönemlerde kendi araç filosunda da bulunan Volvo, Iveco, Otokar ve Renault firmalarının yetkili servisliklerini de alarak yatay büyümeye de başlamış ve sektördeki diğer nakliyecilere hizmet sunmaya başlamıştır. Büyüme hedefleri içinde Türkiye çapındaki büyümesini daha da güçlendirmek ve yeterliliğini arttırmak adına 2005 yılında İstanbul şubesi faaliyete başlamıştır.

Sağlam kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansıyla, geniş hizmet yelpazesiyle ve frigofrik sektöründeki ihtiyaç ve beklentileri karşılayan üstün kaliteli yaklaşımıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketler arasındaki yerini daha ilk yıllarından itibaren almış ve frigofrik sektörünün en büyük çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir. Sağlam olarak yeniliği, ölçülebilir ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedef alarak ISO-9001, ISO-39001 ve GDP (Good Distribution Practice) belgeleriyle hizmet prosesini üstün kaliteli hizmet anlayışı ile yapmaktadır.

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir nakliye kuruluşu olmak.

Vizyonumuz

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kendisini müşterinin bir ortağı olarak gören Sağlam, bu bilinç ve sorumlulukla lojistik hizmetler vereceği yapılanmayı kurup, bu yapıyı işler ve denetler hale getirmeyi ve sürekli gelişmesini sağlamayı varlık nedeni olarak görmektedir. Bunu yaparken iş ahlakı, çalışanlarına ve ilgili taraflara saygı, dürüstlük, çevreye karşı bilinç, iş ve işçi sağlığı politikasına uyumlu olarak ve katma değer yaratma prensipleriyle güvenli ve kaliteli bir şekilde çalışmayı taahhüt etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren,
  • Sağlam'ın köklü geçmişine ve 30+ yıllık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan,
  • Başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren,
  • Cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

HEDEFİMİZ

Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt dışı ve yurtiçi pazarda liderliği yakalayarak bir global şirket olmaktır.

Bütün müşterilerini ve pazarı yakından izleyen ve tanıyan, müşterilerin beklentilerini en hızlı, en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayabilen, çalışan ve iş ortakları ile dinamik, yenilikçi ve sürekli gelişimi hedefleyen, sektörün lideri olacak bir şirket oluşturmak ilk ve öncelikli görevimizdir.

Sağlam Taşımacılık ile güvenli ve hızlı bir hizmet için...

Sağlam, Sağtaş Uluslararası Taşımacılık'ın tescilli bir markasıdır.
Sağlam Uluslararası Taşımacılık LTD. ŞTİ. | Tüm hakları saklıdır | Developed by LogiseWeb